Parke Taşı Fabrikası

Anasayfa Parke Taşı
21 Eylül 2014 - 15:04

Parke Taşı yaklaşık 2000 yıllık bir geçmişe dayanmaktadır. Dünyada ilk kez İzmir - Efes'te kullanıldığı söylenmektedir. Birkaç yüzyıldan beri Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmakta olan beton parke taşları son yıllarda Türkiye'de de en çok tercih edilen yer döşeme elemanı olarak inşaat sektöründeki yerini almıştır. Düşük maliyeti, uzun ömürlü olması, dekoratif olması tercih edilmesinin ana sebeplerindendir. Fabrikamızda üretimini yaptığımız, hem ucuz, hem kaliteli, hem dayanıklı, hem de en uygun Parke Taşı Fiyatları müşterilerimize sunuyoruz. Mardin Nusaybin ilçesinde Cizre Yolu üzerinde bulunan fabrikamızda ayrıca hazır beton üretimi de yapılmaktadır. Ayrıca Parke Taşı Resimleri galerimizi gezebilirsiniz.

Kilitli Parke Taşı

Kilitli Parke Taşı Özellikle dış mekanlarda en çok kullanılanlardan biri olan Kilitli Parke Taşı, alışılmış biçimiyle dış zeminlerin vazgeçilmez döşeme taşı olarak kendini kanıtlamıştır. Bir çok toplu konut alanlarında rahatlıkla kullanılan ve her türlü mimariye uyum gösteren Kilitli Parke Taşı, sağlamlığının yanısıra dekoratif görünümüyle de ihtiyacınıza en iyi ve en ucuz şekilde cevap verebilmektedir. Özellikle şehir içi yol ve tretuar kaplamalarında, sanayi alan ve yollarında, araç park alanlarında, ticari merkezlerde, fabrika çevreleri ve benzeri yoğun çalışmalara maruz kalan bölgelerde yıllarca bozulmadan kullanabileceğiniz Kilitli Parke Taşı, muhtelif renk seçenekleri sayesine mekanlarınızı canlandıracaktır.

Mardin Nusaybin fabrikamızda hazır beton ve Parke Taşı üretimi üretmekteyiz. En uygun Parke Taşı Fiyatları için bizi arayın. 0482 415 88 44
Emtaş Yapı Inşaat
Şu anda 1 konuk çevrimiçi